Visi jaunumi
12.03.2018 | Sasniegumi

Pasaules lielāko riepu ražotāju pirmajā divdesmitniekā ir zīmoli ar bagātīgu pieredzi. Daudziem no tiem ir vairāk nekā 100 gadu ilga vēsture. Ķīnas zīmola Sailun ierindošanās šajā pulkā ir īsts sasniegums, jo šis zīmols dibināts tikai 2002. gadā, taču ir strauji un mērķtiecīgi virzījies uz priekšu un uz augšu.

Nodrošinot autobraucējiem to, ko viņi visvairāk gaida — kvalitāti par izdevīgu cenu, Sailun ir iekarojis daudzu patērētāju un riepu tirgotāju atzinību.

Pieaugot pieprasījumam un pārdošanas apjomiem, strauji un stabili paaugstinājās arī Sailun vieta pasaules nozīmīgāko riepu ražotāju sarakstā — no 45. vietas 2007. gadā līdz 18. vietai 2016. gadā.

Domājams, ka ar to Sailun slavas gājiens nav noslēdzies. Šī zīmola riepas iegūst arvien lielāku atzinību dažādos starptautiskos riepu testos. Tāpat uzņēmuma tuvākajos nākotnes plānos ietilpst iespaidīgā paplašinātā testēšanas poligona pabeigšana. 1,67 milj. m2 lielais riepu āra testēšanas centrs atrodas Donjinā. Pēc tā pilnīgas pabeigšanas tur būs 13 dažādu tipu ceļi ar 40 ceļu segumu veidiem. Tas atbilst gan ES, gan ASV noteiktajiem riepu testēšanas ceļu un segumu standartiem.

Sailun jau tagad riepu ražošanā izmanto ļoti mūsdienīgas tehnoloģijas, kas ļauj gandrīz pilnīgi novērst jebkādas nepilnības un defektus, taču uzņēmums turpina investēt arvien modernākās ražošanas iekārtās, izpētē un testos, lai sniegtu autobraucējiem vēl augstākas kvalitātes preces par izdevīgu cenu.

Avots: Tyrepress.com