Sailun tika izveidots 2002. gadā, apvienojoties vairākiem nozīmīgiem nozares dalībniekiem, kas spēja saskatīt milzīgo tirgus potenciālu. Ķīnas infrastruktūras un ekonomikas attīstība, gan iekšzemes, gan pasaules pieprasījums pēc ekonomiskām augstas kvalitātes riepām pavēra durvis jaunam un ļoti nopietnam tirgus dalībniekam.

Liels darbaspēka apjoms, dabiskā kaučuka izejmateriālu tuvums, plašs vietējais tirgus, kā arī ekonomikas uzplaukums nostāda Sailun izcilā pozīcijā attiecībā pret konkurentiem.

Ņemot vērā šo vīziju, tika izstrādāts panākumu ceļvedis. Pirmām kārtām ceļvedī tika konstatēts, ka ir jāattīsta riepu projektēšanai un izgatavošanai nepieciešamais intelektuālais kapitāls. Lai piekļūtu labākajiem inženieriem, tika izveidota partnerība ar Cjindao Zinātnes un tehnoloģiju universitāti (pasaulē vienīgā inženierijas programma, kas orientēta uz gumijas tehnoloģijām).

Tad Sailun investēja riepu būves iekārtās, programmatūrā, riepu ražošanas procesos un citās tehnoloģijās, kas nodrošināja pašu riepu ražošanu. Sailun iegādājās labākās pieejamās ražošanas iekārtas un arī tagad turpina tās uzlabot un modernizēt.

Nevainojamais attīstības plāns ļāva Sailun jau dažu gadu laikā pēc ienākšanas tirgū sākt iegūt dažādus starptautiskus sertifikātus un apbalvojumus, kas apliecina tā izvirzīto mērķu sasniegšanu.

2018

Vācijas neatkarīgo ekspertu organizācija TÜV SÜD sertificē ziemas riepas Ice Blazer Alpine. Līdz ar to, Sailun kļūst par pirmo Ķīnas riepu ražotāju, kas saņem šo kvalitātes apliecinājumu.

2016

No konveijera noripo pasaules lielāka OTR riepa.

2015

Sailun kopā ar Zhengzhou Nissan uzsāk dalību starptautiskajā Taklamakana tuksneša rallijā.

2014

Kompānija iegūst 100% uzņēmuma KTR Group akciju un 52% Goma Group akciju.

2013

Sāk darboties Sailun rūpnīca Vjetnamā. Tiek izlaista 40.00R57 izmēra industriālā riepa.

2012

Tiek uzsākta rūpnīcas būvniecība Vjetnamā. Darbu sāk zinātniskās izpētes centrs.

2011

Sailun kļūst par pirmo privāto riepu ražotāju, kas kotējas Šanhajas biržā.

2008

Tiek rekonstruēta riepu ražošanas līnija, ieviešot modernākās tobrīd pieejamās tehnoloģijas.

2007

Sāk darboties rūpnīca, kas ražo riepas vieglajām automašīnām. Uzņēmuma nosaukums tiek mainīts uz “Sailun Tire Co., LTD.”

2004

Uzņēmums iegūst DOT sertifikāciju ASV.

2003

Tiek pabeigts Sailun industriālais parks. Gada beigās no konveijera noripo pirmā riepa. Viss process no būvniecības uzsākšanas līdz ražošanas uzsākšanai ilga 231 dienu, kas ir industrijas rekords.

2002

Tiek dibināts uzņēmums “Qingdao Sailun Tire Co., LTD.”