Sailun ražoto riepu kvalitātes atbilstību pasaules standartiem apliecina uzņēmuma iegūtie sertifikāti, apbalvojumi un atzinība. Tāpat Sailun ir ieguvis neskaitāmus apbalvojumus un sertifikātus par uzņēmuma sasniegumiem pētniecības un attīstības jomā. Sertifikāti, atzinība un apbalvojumi, kas iegūti Eiropas Savienībā, Ziemeļamerikā, Brazīlijā, Malaizijā un citos pasaules reģionos un valstīs, liecina par Sailun produkcijas augsto kvalitāti un atbilstību pasaules tirgus prasībām.

Parent Tested Parent Approved (PTPA) balva, kas apliecina ziemas riepu modeļu Atrezzo un Ice Blazer kvalitāti, drošumu un efektivitāti. PTPA zīmogs ir plaši pazīstams un respektēts Ziemeļamerikas tirgū.

 

Sailun Ice Blazer Alpine+ ir piešķirta TÜV sertifikācija. Tā apliecina, ka produkts atbilst augstajiem TÜV kvalitātes standartiem, kā arī to, ka tas ir lietotājiem drošs.

Dalība ASV vides aizsardzības aģentūras un transporta nozares programmā SmartWay®, kas apliecina Sailun kravas auto riepu spēju samazināt NOx izmešu un degvielas patēriņa daudzumu par 3 %.

 

China Compulsory Certificate (CCC) zīmi, kas apliecina Ķīnā importēto, ražoto un pārdoto preču drošumu, Sailun ieguva 2004. gadā.

 

E-MARK sertifikāts, ko Sailun ieguva jau 2005. gadā, apliecina tā ražoto riepu atbilstību Eiropas Komisijas noteiktajiem skaņas un emisiju standartiem.

 

2005. gadā iegūtais starptautiskās kvalitātes pārvaldības sistēmas ISO9001:2000 sertifikāts apliecina uzņēmuma iekšējo procesu sakārtotību un atbilstību starptautiskiem standartiem.

INMETRO sertifikāts, ko Sailun ieguva 2007. gadā, apliecina tā ražoto riepu atbilstību Brazīlijas tiesību aktu prasībām un standartiem preču importēšanai un tirgošanai valstī.

 

2007. gadā iegūtais SIRIM sertifikāts apliecina Sailun ražojumu atbilstību Malaizijas Ceļu transporta departamenta prasībām un regulām.

2007. gadā Sailun ieguva Ķīnas zīmolu Oskaru, un 2017. gadā tas stabili saglabā vietu 10 ietekmīgāko riepu ražotāju vidū valstī.