Visi jaunumi
31.07.2020 | Sasniegumi

2020. gada jūlijā Sailun ražotā kravas automašīnu riepa SDR1 veiksmīgi izturēja respektablās Vācijas kvalitātes kontroles organizācijas testus. Šis sasniegums ļauj būtiski pastiprināt zīmola pozīcijas tirgū.

SDR1 sērijas riepas tiek izplatītas vairāk nekā 30 valstīs un teritorijās Eiropā, tajā skaitā Vācijā, Francijā, Lielbritānijā, Itālijā, Polijā un Spānijā, un ir Sailun izplatītāju atzinīgi novērtētas. TÜV SÜD sertifikācija ne tikai lieliski demonstrē Sailun spēju izstrādāt un ražot augsta līmeņa produkciju, bet arī apstiprina Eiropas tirgus gatavību to akceptēt. Līdz ar to, tiek likti pamati zīmola turpmākajai izaugsmei augstākās klases TBR riepu segmentā.

Vācijas Dienvidos bāzētā TÜV SÜD grupa ir viena no visvairāk respektētākajām neatkarīgajām sertifikācijas organizācijām pasaulē, un tiek uzskatīta par vienu no labākajām tieši riepu testēšanas jomā. Tās izsniegts sertifikāts un attiecīga kvalitātes zīme ir viens no veidiem, ar kura palīdzību ražotāji virza tirgū augsta līmeņa produktus. Vienlaikus, organizācija ir pazīstama ar tās striktajiem standartiem, kas tālu pārsniedz Eiropā noteiktās prasības.

Tāpat tiek kontrolēta arī kvalitātes nemainība laika gaitā. Aptuveni reizi 18 mēnešos. produktu paraugi, kas jau nonākuši tirgū, tiek nejauši izraudzīti atkārtotai testēšanai. Ja pārbaudes netiek izturētas, sertifikāts tiek nekavējoties anulēts. Un papildus tam, ik pēc 12 mēnešiem TÜV SÜD apmeklē ražotnes, lai pārliecinātos arī par ražošanas procesa atbilstību organizācijas prasībām.

Kravas un vieglo automašīnu riepu pārbaudes nedaudz atšķiras. Papildus veiktspējai uz slapja seguma, trokšņa līmenim un degvielas ekonomijai (rites pretestībai), TBR gadījumā ļoti svarīga ir arī riepu izturība dažādos apstākļos. Tāpēc TÜV speciālisti nesaudzīgi testē riepas gan braucot ar zemu spiedienu, gan vedot smagas kravas, gan periodiski palielinos un samazinot ātrumu. Sailun SDR1 sniegums izradījās lielisks pēc visiem šiem parametriem, un tas arī nodrošināja TÜV SÜD kvalitātes zīmes piešķiršanu šai riepai.

Tehnoloģiskie pētījumi ir bijuši Sailun uzmanības centrā jau kopš dibināšanas brīža. Uzņēmums ir pārliecināts, ka tā pienākums ir piedāvāt pircējiem un lietotājiem vislabāko produkciju. Un šie TÜV SÜD testu rezultāti to apstiprina: SDR1 uzrādīja par 16% īsāku bremzēšanas ceļu, par 1dB zemāku trokšņa līmeni un par 9% zemāku rites pretestību, kā arī izturēja visus izturības testus. Līdz ar to, mēs esam lepni piedāvāt jums riepas, kurām var pamatoti uzticēties.