Visi jaunumi
26.06.2018 | Sasniegumi

Jaunās Sailun Ice Blazer Alpine kļuvušas par pirmajām ziemas auto riepām no Ķīnas, ko respektablā neatkarīgo ekspertu organizācija TÜV SÜD atzinusi par kvalitatīvām, piešķirot sertifikātu.

Vācijā sertificē Sailun ziemas riepas

Laikā, kad autoservisi sāk domāt par riepu maiņas sezonas tuvošanos, kompānija Sailun Jinyu Ķelnē notikušajā izstādē “The Tire Cologne” tika pārstāvēta ar tās svaigāko Eiropas tipa ziemas riepu modeli – Sailun Ice Blazer Alpine. Pēc salīdzinošo testu veikšanas, Ice Blazer Alpine tika piešķirts Vācijas neatkarīgo ekspertu organizācijas TÜV SÜD sertifikāts. Šis sertifikāts dod tiesības Sailun izmantot plaši pazīstamo TÜV SÜD kvalitātes zīmi un iepriekš nav piešķirts nevienām Ķīnā ražotām ziemas riepām.

Sailun Ice Blazer Alpine ir ziemas riepas ar simetrisku protektora zīmējumu, kas spēj nodrošināt labu saķeri ar ceļa virsmu un sniedz augstu drošības līmeni ziemas apstākļos. Sailun komunikāciju menedžeris Ričards Nikolsons īpaši izceļ šo ziemas riepu cenas atbilstību kvalitātei. “Riepu servisiem ir visas iespējas tās pārdot tikpat veiksmīgi, kā premium klases produkciju”, norāda Nikolsons.

Sailun Ice Blazer Alpine būs pieejamas 28 dažādos izmēros ar R14 – R18 diametru. Sailun oficiālais izplatītājs Baltijas valstīs ir uzņēmums Latakko.