Ice Blazer Alpine Evo 1
E
C
72

Budžeta klases ziemas riepa bez radzēm, kas paredzēta vieglajām un apvidus automašīnām. Riepai piešķirts Vācijas kvalitātes kontroles organizācija TÜV SÜD sertifikāts, kas apliecina tās atbilstību visaugstākajiem standartiem.

Sniegums uz ledus8
Sniegums sniegā9
Sniegums uz slapja ceļa9
Sniegums uz sausa ceļa8
Braukšanas komforts9
  • Asimetrisks protektora raksts
  • Ļoti augstas veiktspējas riepa
  • Palielināta nodilumizturība
  • Marķējums M+S
  • Marķējums 3PMSF
  • Samazināta akvaplanēšana

Stabila un uzticama

Asimetriskais protektora raksts uzlabo braukšanas drošību, sniedzot optimālu stabilitāti un kontroli uz visa veida ceļiem. Vienlaikus tas palīdz strauji uzņemt ātrumu un uzturēt stabilu kontaktu ar ceļa virsmu dažādos ziemas apstākļos.

Lielāks nobraukums

Riepas gumijas maisījums ne tikai uzlabo saķeri un kavē nodilumu, bet arī nodrošina elastību zemā temperatūrā.

Samazināts akvaplanēšanas risks

Riepas rievu izkārtojums un virziena plānojums samazina akvaplanēšanas iespēju, kā arī uzlabo bremzēšanu uz slapja seguma.Vācijas kvalitātes kontroles organizācija TÜV SÜD ir izsniegusi kvalitāti apliecinošu sertifikātu Sailun ražotajai ziemas riepai Ice Blazer Alpine EVO1. Līdz ar to, sertificēti ir jau trīs mūsu riepu modeļi.

TÜV (Technischer Überwachungsverein) ir neatkarīga vācu kvalitātes kontroles organizācija, kas darbojas jau vairāk nekā 150 gadus, un tās izsniegts sertifikācija apliecina, ka produkts atbilst augstajiem TÜV kvalitātes standartiem. Turklāt, pirms sertifikāta izsniegšanas, riepas tiek pamatīgi testētas, izvērtējot visus būtiskākos veiktspējas parametrus: paātrinājumu, spēju pretoties akvaplanēšanai, bremzēšanu uz dažādiem ceļa segumiem, trokšņa līmeni utt.

Būtiski uzsvērt, ka Ice Blazer Alpine EVO un Ice Blazer Alpine EVO1 ir gan tehniski, gan vizuāli pilnīgi vienādas riepas , cipars 1 sertificētajam modelim ir pievienots tikai identifikācijai.